Stuttgart to miasto motoryzacji, kolebka takich firm jak Bosch, Mercedes czy Porshe. Obecnie jedno z najbogatszych miast w Niemczech oraz stolica Badenni-Wirtembergii. W mieście znajdują się znane na całym świecie muzea motoryzacji: Muzeum Mercedes-Benz i Muzeum Porsche.

Na mapie naszych przewozów do Niemiec, to końcowy przystanek dla wielu naszych pasażerów. Zbliżając się do miasta, już z daleka wita nas wieża telewizyjna, która jest jednym z głównych symboli Stuttgartu.

Wybierając się busem do Niemiec, warto odwiedzić Stuttgart również ze względu na ogromną ilość terenów zielonych, z tego powodu najlepszy czas na wyjazd to wiosna i lato. Miasto jest najbardziej zieloną metropolią w Europie. Wyjątkową trasę zieloną tworzą ogrody pałacowe, Rosensteinpark, ogród Leibfriedscher Garten i park na wzgórzach Killesberg.

Z kolei na fanów nocnego życia czekają bary, dyskoteki, kluby nocne i kluby jazzowe, w których można spędzić czas ze znajomymi. A dla wielbicieli piwa najlepszy czas na podróż do Niemiec to przełom września i października. Wówczas trwa Cannstatter Volksfest, podczas którego odbywa się wiele imprez, a w rozstawionych namiotach można skosztować najlepszego lokalnego piwa.

Ze względu na różnorodne atrakcje, Stuttgart warto odwiedzić na krótszy weekendowy wypad oraz zagościć nieco dłużej. My zapewnimy komfortową podróż busem do Niemiec i z powrotem, a miasto swoim urokiem zapewni rozrywkę i atrakcję na cały pobyt.

Wieża telewizyjna, Stuttgart
Park Killesberg, Stuttgart

6-ty Przejazd
ZAOSZCZĘDZISZ
-50%
NA SWOJEJ PODRÓŻY

Nie chcesz przegapić kursu?

Nie ma problemu, zadzwoń i zarezerwuj!