Wiele osób zastanawia się jak przygotować się do podróży busem do Niemiec. Przede wszystkim, taka podróż musi być bezpieczna, zaufany przewoźnik to podstawa. Dlatego nasi kierowcy posiadają licencje oraz wieloletnie doświadczenie w przewozie osób do Niemiec, a nasze samochody są regularnie serwisowane tak, by stale były w 100% gotowe w trasę.

Oferujemy przewozy do Niemiec z adresu na adres, wygodniej być nie może. Nie martwisz się o przesiadki, nie szukasz taksówek, autobusów czy metra. Wsiadasz w wybranym przez Ciebie miejscu i wysiadasz tam, gdzie chcesz dojechać.

Wybierz wygodne miejsce do podróży busem do Niemiec. Jeśli potrzebujesz więcej miejsca na nogi, by w czasie podróży móc je trochę rozprostować ustal to z naszym kierowcą w czasie rezerwacji telefonicznej. Będziesz miał zarezerwowane miejsce na komfortową podróż.

Pamiętaj, że podróż trwa kilkanaście godzin, weź picie i prowiant. Postaw na lekkostrawne jedzenie oraz zaopatrz się w wodę, najlepiej niegazowaną. Na czas podróży lepiej zrezygnować ze słodkich napoi.

Zrezygnuj z mocnego zapachu perfum, wszelkie intensywne zapachy źle wpływają na samopoczucie w podróży wszystkich pasażerów.

Jeśli masz zamiar zdrzemnąć się w trakcie podróży, pomocne będą zatyczki do uszu i opaska na oczy. Łatwiej będzie Ci zasnąć, gdy wyciszysz bodźce panujące dookoła. A jeśli w trakcie podróży chcesz nadrobić jakiś serial lub posłuchać podcastów czy audiobooków weź ze sobą słuchawki, naładowany telefon i laptop oraz powerbank, który zawsze warto mieć w podróży.

6-ty Przejazd
ZAOSZCZĘDZISZ
-50%
NA SWOJEJ PODRÓŻY

Nie chcesz przegapić kursu?

Nie ma problemu, zadzwoń i zarezerwuj!